IKAR

O nas

O nas

Najwyższy czas na ekologiczne zarabianie z fotowoltaiką

W dzisiejszych czasach, nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić życia bez energii elektrycznej. Otacza nas na każdym etapie życia, w każdym miejscu… w domu, w pracy, w szkole, na ulicy, w centrum handlowym. Jest wszędzie, zużywamy miliardy wat energii każdego dnia. Mając na uwadze, jak ważnym i niezbędnym dla życia elementem dnia codziennego jest energia elektryczna, szczególnie cieszy fakt, że można ją pozyskiwać ze źródeł odnawialnych, czyli takich, nie zużywających zasobów naturalnych naszej planety. Jeszcze bardziej, cieszy fakt, możliwości oszczędzania na produkcji energii, a nawet zarabiania na niej.

Polska Grupa Producentów Energii Odnawialnej – IKAR….. czyli jak zainwestować w swoja przyszłość

Właśnie dla stworzenia możliwości oszczędzania i zarabiania w sposób przyjazny dla środowiska  powstała Polska Grupa Producentów Energii Odnawialnej – IKAR.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Od samego początku istnienia naszej firmy przyświecał nam jeden cel – dostarczyć prosumentom jak najlepszej jakości instalacje fotowoltaiczne przy zachowaniu rozsądnej ceny !

Właśnie dlatego, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu kompleksową obsługę od chwili podjęcia decyzji o montażu instalacji do momentu osiągnięcia pierwszych zysków z inwestycji.

Odpowiedź na najbardziej nurtujące cię pytanie – dlaczego świadczymy usługi najwyższej jakości przy konkurencyjnych cenach ?

Polska Grupa Producentów Energii Odnawialnej – IKAR składa się z profesjonalistów, którzy do lat świadczą usługi związane z wykorzystaniem energii odnawialnej. Nasze doświadczenie oparte jest na wieloletniej praktyce, zdobytej przez naszych partnerów, w różnych obszarach odnawialnych źródeł energii. W połączeniu z wiedzą teoretyczną i kompetencjami, stworzyliśmy jednostkę, świadczącą usługi najwyższej jakości, przy zachowaniu atrakcyjnej dla prosumenta ceny.

Wielu uważało że to niemożliwe… cóż, opierają oni swoje przekonanie na własnym doświadczeniu. Nie zraziły nas ich komentarze, od początku wierzyliśmy że można stworzyć instalację fotowoltaiczną wysokiej jakości oraz wysokiej efektywności pozyskania energii przy zachowaniu cen, dostępnych dla przeciętnego konsumenta. Po wielu miesiącach projektowania, kalkulowania, pozyskiwania odpowiednich dostawców, konsultacji z innymi montażystami udało nam się stworzyć kilka projektów instalacji fotowoltaicznych, zaskakujących możliwością pozyskiwania energii. Jeśli chcesz przekonać się, że posiadanie wysokiej jakości instalacji wcale nie musi być kosztowneSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI