IKAR

Instalacje elektryczne i smart home

Instalacje elektryczne i smart home

Instalacje elektryczne i smart home

Inteligentny dom… dom przyszłości… te hasła, budzą w naszej wyobraźni wizje komfortowego oraz bezpiecznego mieszkania w zaprojektowanym specjalnie dla naszych potrzeb wymarzonym domu. Nie ulega jednak wątpliwości, iż podłożem do zaprojektowania takich rozwiązań, jest odpowiednio dobrana i zamontowana instalacja elektryczna.

Polska Grupa Producentów Energii Odnawialnej – IKAR zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji elektrycznych, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, mając na celu zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

To co nas wyróżnia to szczególny nacisk na zastosowanie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań w tworzonych przez nas instalacjach. Staramy się dostosować parametry układów elektrycznych w sposób jak najbardziej optymalny dla zapotrzebowania danego klienta, podchodząc do każdej instalacji indywidualnie.

Przedstaw nam Twoje marzenia….   dom, mieszkanie, biuro, a my przekujemy je na rzeczywistość. Nasi eksperci po uzyskaniu informacji o Twoich potrzebach, zaprojektują dla Ciebie odpowiednia instalację, zamontują ją, zabezpieczą i podłączą od sieci.